"Dobre maniery łamią bariery"

9 marca 2017

W styczniu w naszym Ośrodku odbyło się spotkanie warsztatowe w ramach realizacji programu nowatorskiego pn. "Dobre maniery łamią bariery". W programie udział wzięli uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

Podczas warsztatów uczniowie uczestniczyli w ciekawych zabawach, które miały na celu propagowanie właściwego zachowania, jakie powinno występować podczas współdziałania w grupie. Mieli możliwość utrwalenia swojej dotychczasowej wiedzy o kulturze oraz nabycia nowych umiejętności. Młodzież chętnie ze sobą współpracowała, ochoczo i ambitnie angażowała się w proponowane aktywności. Tworząc drużyny, pomagała sobie wzajemnie i wspierała się, nie tylko w obrębie własnej grupy. Wszyscy bawili się wyśmienicie.

To nie koniec spotkań z kulturą. Mamy nadzieję, że kolejne będzie równie udane. Nasi uczniowie z niecierpliwością czekają na nowe, ekscytujące wyzwania. Na zakończenie cyklu spotkań pod znakiem kultury zwycięska drużyna otrzyma wyjątkową nagrodę.

Autor: Aleksandra Łukasik, Arleta Stępień

• Powiększ zdjęcie Wspólne zdjęcie