Spotkanie z autorką książek dla dzieci Agnieszką Frączek - 05.03.2018r.

7 marca 2018

W dniu 05.03.2018r. w Miejsko Gminnej Bibliotece Publicznej w Busku-Zdroju odbyło się spotkanie z autorką książek dla dzieci panią Agnieszką Frączek, którego uczestnikami byli m.in. uczniowie Gimnazjum i Szkoły Podstawowej Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Broninie.

Tematem spotkania było zapoznanie gości z historią powstawania książek, które napisała autorka. W ciekawy sposób prowadziła rozmowy z dziećmi, przedstawiała sposoby poszukiwania tematyki do pisania - to przede wszystkim wyobraźnia, fantastyka i elementy życia codziennego. Dyskusję urozmaicało czytanie wybranych do tematu pogadanki utworów, odsłuchanie fragmentu najnowszej książki z audiobooka. Uczestnicy spotkania chętnie zadawali pytania na temat twórczości i życia osobistego gościa. Spotkanie zakończyło się możliwością zakupu książek i otrzymania osobistej dedykacji.

Autor: Anita Szczubiał; Foto: Anita Szczubiał

• Powiększ zdjęcie Podczas spotkania z pisarką