XV Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Warcabach w Ostrowcu Świętokrzyskim - 14.03.2018r.

• Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
19 marca 2018

W dniu 14.03.2018r. w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się XV Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w Warcabach. Głównym celem zawodów było rozwijanie aktywności i integracja młodzieży poprzez sport oraz upowszechnianie warcabów jako formy spędzania wolnego czasu.

W turnieju wzięli udział zawodnicy z SOSW Ostrowiec Świętokrzyski, SOSW Kielce, SOSW  Bronina, ZPSWR Cudzynowice, SOSW Barycz, SOSW Jałowęsy.

Nasz ośrodek reprezentowali:

• w kategorii dziewcząt młodszych - Barbara Bielecka z kl. II Gimnazjum,
  • w kategorii dziewcząt starszych - Dominika Czaja z kl. II ZSZ,
  • w kategorii chłopców starszych - Dominik Pietrzyk z III ZSZ i Bartłomiej Cichocki z kl. I BSIS.

Mistrzostwa były rozgrywane systemem "każdy z każdym" w danej kategorii wiekowej z podziałem na dziewczęta i chłopców.

Po rozegraniu wszystkich meczy Dominik Pietrzyk zajął I miejsce a Barbara Bielecka zajęła III miejsce w swoich kategoriach i otrzymali medale oraz dyplomy od Organizatorów Turnieju. Ponadto nasi zawodnicy zdobyli III miejsce w kategorii drużynowej za co otrzymali dyplom i statuetkę.

Autor: Foto: Ilona Pyrz