Udział uczniów Szkoły Podstawowej w III Buskim Festiwalowym Biegu dla Zdrowia w Busku-Zdroju - 30.05.2018r.

12 czerwca 2018

W dniu 30.05.2018r. po raz pierwszy grupka najmłodszych uczniów z naszego Ośrodka uczestniczyła w III Buskim Festiwalowym Biegu dla Zdrowia zorganizowanym dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu powiatu buskiego w ramach XVI Festiwalu Zdrowia w Busku-Zdroju im. Zbigniewa Kociuby.

Po rozgrzewce wszyscy uczestnicy w tym uczniowie naszego Ośrodka: Wiktoria, Klaudia, Justyna, Krystian, Sebastin i Gabriel wystartowali spod budynku ZSTI w Busku-Zdroju w kierunku Parku Zdrojowego. Na mecie przed sanatorium Marconi zmęczeni biegacze mogli ugasić pragnienie regionalna wodą  "Buskowianka", której było pod dostatkiem. W muszli koncertowej młodzież i dzieci mogły wziąć udział w licznych konkursach o tematyce zdrowotnej i wygrać różne nagrody. Jak co roku festiwalowi sprzyjała piękna, słoneczna pogoda.

Autor: Ilona Pyrz; Foto: Ilona Pyrz

• Powiększ zdjęcie Nasi zawodnicy