Z przedstwaieniem w Publicznym Przedszkolu oraz w Szkole Podstawowej w Szańcu -14.11.2018r.

20 listopada 2018

Dnia 14.11.2018r. uczniowie SOSW w Broninie wraz z nauczycielami wybrali się do Publicznego Przedszkola oraz Szkoły Podstawowej w Szańcu z przedstawieniem "Wesoły świat Brzechwy".

W przedstawieniu występowali uczniowie Szkoły Podstawowej - Izabela i Klaudia, Gimnazjum - Basia i Izabela, Szkoły Przysposabiającej do Pracy - Ola, Angelika, Joanna, Szkoły Branżowej I Stopnia - Patrycja i Bartłomiej oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej - Paulina i Jarosław. Uczniowie przygotowywali przedstawienie pod kierunkiem pani Moniki Zych, pani Małgorzaty Teteli, pani Agnieszki Śmiech, pani Małgorzaty Władnej i pani Anny Jabłońskiej.

Po przybyciu na miejsce dzieci z Przedszkola oraz uczniowie klas od I do III Szkoły Podstawowej serdecznie powitały początkujących aktorów z naszego Ośrodka. Dzieci wraz z Panią Moniką zaśpiewały piosenkę przy akompaniamencie gitary po czym w skupieniu oglądały przedstawienie. W jego trakcie włączały się do wspólnej zabawy przy słowach piosenki "Kaczuszki". Gromkimi brawami dzieciaki podziękowały za występ naszych wychowanków. Nasi aktorzy poczęstowali małych widzów cukierkami. Po wszystkim pożegnaliśmy się z naszymi widzami i wróciliśmy do Ośrodka.

Kochani dziękujemy za serdeczne przyjęcie nas w Waszej Szkole oraz Przedszkolu.

Autor: Monika Zych; Foto: Monika Zych