Z przedstawieniem "Wesoły świat Brzechwy" w Oddziale Przedszkolnym w SP 3 - 21.11.2018r.

26 listopada 2018

Dnia 21.11.2018r. uczniowie SOSW w Broninie wraz z nauczycielami: panią Małgorzatą Tetelą, panią Agnieszką Śmiech oraz panią Moniką Zych wybrali się do Oddziału Przedszkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 im. płk. Aleksandra Krzyżanowskiego "Wilka" w Busku-Zdroju z przedstawieniem "Wesoły świat Brzechwy".

W przedstawieniu występowali uczniowie Szkoły Podstawowej - Izabela i Klaudia , Gimnazjum - Basia, Szkoły Przysposabiającej do Pracy - Ola, Angelika, Joanna i Wojciech, Szkoły Branżowej I Stopnia - Patrycja oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej - Paulina i Jarosław.

Po przybyciu na miejsce dzieci z klasy "0" serdecznie powitały naszych aktorów. Dzieci wraz z Panią Moniką zaśpiewały piosenkę wraz z gestami po czym w skupieniu oglądały przedstawienie. W jego trakcie włączały się do wspólnej zabawy przy słowach piosenki "Kaczuszki". Gromkimi brawami oraz wykonanymi przez siebie laurkami dzieciaki podziękowały za występ naszych wychowanków. Wyrazy wdzięczności wyraziła również pani Edyta wychowawczyni grupy. Nasi "aktorzy" poczęstowali małych widzów cukierkami. Po wszystkim pożegnaliśmy się z naszymi widzami i wróciliśmy do Ośrodka.

Kochani dziękujemy za serdeczne przyjęcie nas w Waszej Szkole.

Autor: Monika Zych; Foto: Monika Zych