Wizyta młodzieży Ośrodka na Oddziale Onkologii - 07.01.2019r.

12 stycznia 2019

Wizyta młodzieży Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Broninie na Oddziale Onkologii i Hematologii Dziecięcej II Kliniki Pediatrii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach

Uczniowie z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Broninie w okresie przedświątecznym zorganizowali zbiórkę artykułów szkolnych, edukacyjnych oraz zabawek w ramach akcji "Nasza szkoła dla nadziei". Przedsięwzięcie skierowane było do dzieci przebywających na Oddziale Onkologii i Hematologii Dziecięcej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

7 stycznia 2019r. młodzież z Ośrodka wraz z opiekunami udała się z wizytą do szpitala, aby przekazać małym pacjentom upominki. Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze. Dla uczniów z Ośrodka w Broninie była to cenna lekcja, która utwierdziła ich w przekonaniu, że warto pomagać.Dzięki tej wizycie dzieci chociaż na chwilę mogły oderwać się od szpitalnej codzienności. Organizatorzy bardzo dziękują nauczycielom i uczniom z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im Stanisława Staszica w Busku-Zdroju za zaangażowanie w akcję. Wspólnymi siłami wywołaliśmy uśmiech na twarzach małych pacjentów.

Koordynatorzy akcji: Anna Karpińska, Aleksandra Łukasik, Justyna Smulczyńska.

Autor: Anna Karpińska; Foto: Anna Karpińska

• Powiększ zdjęcie prezenty