Z przedstawieniem w Przedszkolu Językowym Bajkowa Kraina w Chmielniku - 20.03.2019r.

26 marca 2019

Kochani! To już kolejny raz jak wyruszyliśmy z przedstawieniem "Wesoły Świat Jana Brzechwy". Tym razem dnia 20.03.2019r. odwiedziliśmy wychowanków Przedszkola Językowego „Bajkowa Kraina” w Chmielniku.

Po przybyciu do przedszkola Pani Dyrektor serdecznie przywitała początkujących aktorów z naszego Ośrodka. Nasi aktorzy to uczniowie Szkoły Podstawowej, Gimnazjum, Szkoły Przysposabiającej do Pracy, Szkoły Branżowej I Stopnia oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Przedszkolaki zaśpiewały piosenkę, przedstawiły się i w skupieniu oglądały przedstawienie.

Przy wspaniale przygotowanej scenografii oraz w pięknych strojach przekazywaliśmy najmłodszym kolegom i koleżankom wartości płynące z wierszy Jana Brzechwy. Nie zabrakło również kilku humorystycznych piosenek z Akademii Pana Kleksa. Przy słowach piosenki "Kaczuszki" widzowie włączyli się do wspólnej zabawy. Gromkimi brawami dzieciaki podziękowały za występ naszych wychowanków i wręczyły występującym upominki wraz ze świątecznymi życzeniami. Nasi aktorzy również poczęstowali małych widzów cukierkami.

Dziękujemy Pani Dyrektor, Paniom Przedszkolankom oraz Wam kochane dzieci z przedszkola "Bajkowa Kraina" za serdeczne przyjęcie nas w progach przedszkola. Na pewno do Was wrócimy!

Autor: Monika Zych; Foto: Monika Zych