Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej - 17.10.2019r.

21 października 2019

"Za trud, za uśmiech, za serce DZIĘKUJEMY!"

Dnia 17.10.2019r. odbyła się w naszym Ośrodku uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Przepiękną laurką na tę okoliczność była niewątpliwie część artystyczna w wykonaniu uczniów.

Młodzi artyści poprzez serdeczne życzenia, wzruszające piosenki podziękowali całemu gronu pedagogicznemu za trud, poświęcenie i okazane serce. Występ bardzo podobał się wszystkim i został nagrodzony gromkimi brawami. Ciekawym punktem uroczystości był pełen dobrej zabawy i humoru konkurs online Kahoot! z udziałem nauczycieli, którzy musieli wykazać się wiedzą o naszej placówce. Po konkursowych zmaganiach wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody. Na zakończenie akademii w dowód wdzięczności uczniowie wręczyli nauczycielom kwiaty. Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej przebiegła w miłej i radosnej atmosferze.

Uroczystość przygotowały panie: Ewelina Wiśniewska, Monika Zych, Małgorzata Tetela, Małgorzata Władna, Agnieszka Śmiech, Marzena Wesołowska.

Autor: A. Śmiech; Foto: M. Władna, A. Śmiech