Spotkanie integracyjno-adaptacyjne z okazji Dnia Chłopaka - 30.09.2016r.

4 października 2016

Jest taki dzień w roku, kiedy chłopcy obchodzą swoje święto. Tak było i w tym roku w dniu 30.09.2016r. Nadarzyła się super okazja, żeby uczniowie dwóch oddziałów Szkoły Podstawowej pierwszego etapu edukacyjnego spędzili miło czas. Było bardzo uroczyście, odświętnie i radośnie.

Podczas spotkania uczennica Izabela wspólnie z panią Iwoną Sobik, panią Agnieszką Bucka i panią  Anną Wirecką śpiewały piosenki i składały życzenia dla wszystkich chłopców: Jakuba, Kacpra, Daniela, Stasia, Sebastianów i Krystiana. Całość spotkania umilił przepyszny poczęstunek - gofry z bitą śmietaną i owocami. Na zakończenie odbyły się zabawy integracyjne, które pozwolą łatwiej zapamiętać imiona kolegów i koleżanek: "Kto to powiedział?" oraz "Poznaj imiona".

Autor: Agnieszka Bucka, Iwona Sobik

• Powiększ zdjęcie Uczniowie wraz z wychowawczyniami podczas spotkania integracyjnego

Uczniowie wraz z wychowawczyniami podczas spotkania integracyjnego

Uczniowie wraz z wychowawczyniami podczas spotkania integracyjnego