Jesteś tutaj: Start / Szkoła Podstawowa

Kolorowa zima - styczeń 2018

Przejdź do - Kolorowa zima - styczeń 2018

Uczniowie klasy VII SP: Ania, Marta, Karol i Filip podczas pracy w ramach programu "Terapia przez plastykę".

16 stycznia 2018
Foto: Justyna Smulczyńska

"Jesienne szaleństwa" - październik 2017

Przejdź do - "Jesienne szaleństwa" - październik 2017

Nasze najmłodsze Słoneczka: Sebastian, Kacper, Krystian, Gabryś, Michał, Sebastian, Julia, Justyna, z klasy I, II, III Szkoły Podstawowej na jesiennym spacerze pod opieką wychowawcy pani Iwony Sobik.

Foto: Iwona Sobik

Piękna złota jesień - październik 2017

Przejdź do - Piękna złota jesień - październik 2017

Uczniowie klasy VII Szkoły Podstawowej: Ania, Gabi, Martusia i Karolek pod opieką wychowawcy pani Justyny Smulczyńskiej podczas zbierania "skarbów" jesieni. Słonko miło nam opala buźki.

Foto: Justyna Smulczyńska

Zajęcia sportowe - październik 2017

Przejdź do - Zajęcia sportowe - październik 2017

FOTO RELACJA

Foto: Agnieszka Bucka

Zajęcia muzyczno-rytmiczne w klasie VII Szkoły Podstawowej - październik 2017

Przejdź do - Zajęcia muzyczno-rytmiczne w klasie VII Szkoły Podstawowej - październik 2017

Uczniowie podczas zajęć: Ania, Gabrysia, Marta, Filip, Karol.

Grupowa forma zajęć muzyczno-rytmicznych sprzyja interakcjom z otoczeniem, zachęca dzieci do lepszego odnajdywania się wśród rówieśników. Podczas zajęć dzieci naśladowały ruchy nauczyciela, reagowały na określone znaki, co uczy ich współpracy. Dawka ruchu każdego dnia jest dla dzieci nie tyko dobra, lecz wręcz niezbędna. Jeżeli do tego dołączymy obecność muzyki, otrzymujemy prosty przepis na zrównoważony rozwój dziecka, zarówno w sferze emocjonalnej jak i fizycznej.

4 października 2017
Justyna Smulczyńska; Foto: Justyna Smulczyńska