Konkurs plastyczny pn. „Zdrowo i sportowo” - 04.06.2024r.

6 czerwca 2024

4 czerwca 2024 r. w SOSW w Broninie odbyło się podsumowanie wyników i wręczenie nagród uczestnikom konkursu plastycznego pn. „Zdrowo i sportowo”.

Celem konkursu było promowanie wśród dzieci i młodzieży zdrowego i aktywnego trybu życia, wdrażanie uczniów do regularnej aktywności fizycznej oraz zdrowego odżywiania, pobudzanie inwencji twórczej i wyobraźni plastycznej dzieci i młodzieży. Do konkursu przystąpiło 27 uczniów ze wszystkich szkół Ośrodka. Wykonane prace były oceniane przez całą społeczność szkolną poprzez oddanie jednego głosu na wybraną pracę. Oceniano zastosowaną technikę, oryginalność i pomysłowość, zgodność z tematem oraz samodzielność wykonania pracy przez ucznia. W drodze głosowania wyłoniono następujących zwycięzców:
  • I miejsce – Wiktoria Łabuz
  • II miejsce – Jagoda Gałka
  • III miejsce Nikodem Śledź.
Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni dyplomami za udział w konkursie oraz zdrowymi sokami i jabłkami. Zwycięzcy otrzymali dodatkowo atrakcyjne nagrody rzeczowe. Dziękujemy wszystkim którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.
Organizatorzy: A. Śmiech, A. Jabłońska, M. Władna, B. Gradzik, A. Stepień.
Autor: Anna Jabłońska; Foto: A. Jabłońska