Konkurs "Jestem bezpieczny w sieci" - czerwiec 2022r.

22 czerwca 2022

W roku szkolnym 2021/2022 w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w  Broninie dla wszystkich chętnych uczniów odbył się organizowany przez panie Monikę Zych i Ewelinę Wiśniewską konkurs „Jestem bezpieczny w sieci”.

Konkurs był jednoetapowy odbył się przy pomocy komputerów z  dostępem do Internetu. Konkurs przeprowadzony był na platformie Kahoot w systemie challenge i zawierał 26 pytań z dziedziny adekwatnej do tytułu konkursu.  Prace były oceniane przez system platformy gdzie liczyła się poprawność odpowiedzi na zadane pytania oraz szybkość ich udzielenia. Konkurs był podzielony na kategorie:

- klasy szkół „L”

- klasy szkół „U”

Odbył się on w dniu 3 czerwca 2022 roku i przystąpili do niego uczniowie:

Justyna J., Julia P., Wiktor C., Hubert M., Sebastian N., Kacper P., Krystian P., Jakub P., Jakub S., Weronika Ł., Izabela B., Klaudia G.,

Daniel S., Dawid P., Natalia Z., Magdalena W., Piotr T., Weronika Ł., Natalia M., Kamil D.

W każdej z kategorii przyznano 3 miejsca. Ostatecznie najlepszymi okazali się:

W szkołach „L”:

1. Krystian P.