Europejski Tydzień Sportu - 23-30.09.2023r.

2 października 2023

Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej, która ma na celu promowanie sportu i aktywności fizycznej w całej Europie pod hasłem BeActive. Główna część wydarzeń odbywa się w całej Europie w dniach 23-30 września każdego roku, jednak projekt obejmuje działania podejmowane przez cały rok.

Pod hasłem: „RAZEM POKONUJEMY PRZESZKODY” - wszyscy uczniowie szkół funkcjonujących w Ośrodku, mieli za zadanie pokonać tor przeszkód składający się z: przejścia po ławeczce gimnastycznej, przewlekanie szarfy od dołu do góry, ominięcie slalomem trzech pachołków a na koniec rzucić woreczkiem do koła. Po wykonanym zadaniu, wszyscy uczniowie otrzymali zdrowy poczęstunek – jabłko, za wysiłek włożony w pokonanie toru przeszkód.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy zechcieli włączyć się w to działanie, mające na celu propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego.

Organizatorzy: Małgorzata Władna, Bożena Gradzik, Agnieszka Śmiech.

Autor: Małgorzata Władna