Pasowanie na ucznia - 2023/2024

3 października 2023

W dniu 3 października 2023r., w SOSW w Broninie odbyło się Pasowanie na ucznia. 25 uczniów ze szkół Ośrodka, odświętnie ubrani i przejęci, w obecności całej społeczności szkolnej, w niezwykle podniosłej atmosferze ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania Pan Dyrektor Konrad Ładowski dokonał symbolicznego pasowania każdego ucznia. Nie obyło się też bez upominków od starszych kolegów i koleżanek oraz pamiątkowych zdjęć.

Wszystkim uczniom, którzy rozpoczęli naukę w szkołach SOSW w Broninie życzymy, aby ten dzień pozostał w ich pamięci jako wielkie przeżycie i niezapomniana, radosna chwila.

Autor: Ewelina Wiśniewska