Szkolny Konkurs Języka Angielskiego - maj 2020

6 maja 2020

Zobacz regulamin Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego.

Regulamin Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego

1. Organizator konkursu.
Organizatorem konkursu z języka angielskiego jest Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Broninie.
2. Termin Konkursu.
a) Konkurs języka angielskiego w roku szkolnym 2019/2020 odbędzie się 18 maja 2020 roku.
b) Szczegółowe informacje dotyczące terminu oraz miejsca konkursu podawane są odrębnie dla każdego roku szkolnego, na stronie internetowej szkoły oraz na tablicy ogłoszeń w szkole.
3. Cele Konkursu:
a) Promowanie wśród uczniów postawy odpowiedzialności za proces samodzielnego uczenia się i rozwijania umiejętności językowych.
b) Motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego.
d) Rozwijanie uzdolnień uczniów.
e) Podniesienie samooceny uczniów.
4. Zasady uczestnictwa w konkursie.
a) Konkurs skierowany jest do uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia w Broninie. Uczniowie chcący wziąć udział w konkursie zgłaszają swoje uczestnictwo do nauczycieli koordynujących konkurs w szkole.
b) Liczba uczniów biorących udział w konkursie nie jest ograniczona.
c) Wyniki konkursu oraz wszelkie inne informacje dotyczące konkursu będą podane na platformie edukacyjnej Office 365 oraz na stronie internetowej szkoły.
5. Forma konkursu i zakres obowiązującego materiału.
a) Konkurs odbywa się w formie zdalnej w platformie edukacyjnej Office 365. Posiada formę zadań zamkniętych i otwartych sprawdzających stopień opanowania materiału przewidzianego programem nauczania w klasach drugiej i trzeciej Branżowej Szkoły I Stopnia.
6. Przebieg konkursu.
a) Konkurs składa się z jednego etapu.
b) W przypadku uzyskania przez dwóch lub więcej uczniów identycznej liczby punktów, przyznaje się miejsca ex aequo.
c) Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 21 maja 2020 r. w formie zdalnej poprzez platformę Office 365.
Autor: Justyna Skotarczyk